Home Aktualitet Zaev, Dimitrov dhe Osmani të mërkurën vizitojnë Tiranën

Zaev, Dimitrov dhe Osmani të mërkurën vizitojnë Tiranën

59
0
SHARE

Kryeministri i Republikë së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, i shoqëruar me zëvendës kryeministrin për Çështje Evropiane, Bujar Osmani dhe me ministrin e punëve të Jashtme,Nikolla Dimitrov me datën 13.03.2019 do të qëndrojnë për vizitë zyrtare në Republikën e Shqipërisë.

Në Tiranë ekipi qeveritar do të takohet me kryeministrin shqiptar Edi Rama dhe kreun e Parlamentit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi./Tetova Sot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here