Home Aktualitet SHBA shprehin ngushëllimet për familjen dhe miqtë e Majorit Klodian Tanushi

SHBA shprehin ngushëllimet për familjen dhe miqtë e Majorit Klodian Tanushi

156
0
SHARE

Shtetet e Bashkuara shprehin ngushëllimet më të thella për familjen dhe miqtë e Majorit Klodian Tanushi, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni. Iu bashkohemi qytetarëve shqiptarë në nderimin e sakrificës së tij dhe në vajtimin për humbjen e tij.

(Mesazh i Ambasadës së SHBA në Tiranë në rrjetet sociale)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here