Home Aktualitet Nuk ka paqe në Komisionin e Ligjeve/ Fino sherr me Ulsi Manjën...

Nuk ka paqe në Komisionin e Ligjeve/ Fino sherr me Ulsi Manjën , braktis komisionin

190
0
SHARE

Nuk ka paqe mes Bashkim Finos dhe Ulsi Manjës, të dy socialistë.

Edhe sot Komisioni Ligjeve e ka nisur sërish mbledhjen me përplasje mes deputetëve socialistë.

Deputeti i PS-së, Bashkim Fino ka debatuar me kreun e këtij komisioni, Ulsi Manjën, raporton SYRI.net

Fino ka kundërshtuar miratimin e nenit 41 i sjellë në rend dite, kërkesë e cila është shpërfillur nga anëtarët e këtij komisioni të cilët e kanë miratuar unanimisht.

Pas miratimit të këtij neni, Fino ka dalë nga salla duke braktisur mbledhjen para përfundimit të saj.

Kujtojmë që kjo nuk është përplasja e parë mes deputetëve.

Fino edhe Manja janë përplasur ashpër në mbledhjen e mëparshme, ku kreu i Komisionit iu drejtua Finos me fjalët: ‘Mos ma drejto gishtin, nuk jam shoku yt’.

Image result for ulsi manja bashkim fino

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here