Home Aktualitet ‘Në përgjimet e BILD del më skuthi’, Spahiu: Manja sinjifikimi tipik i...

‘Në përgjimet e BILD del më skuthi’, Spahiu: Manja sinjifikimi tipik i një Rilindasi, preja më origjinale

433
0
SHARE

Juristi hajdut i “HEC DOHOSHISHTIT”që është sekratari i tironsit mjeran dhe të lodhur  Qefali , qe te vetem të falë nuk din … që ska lidhje  gjenetike me intelektualitetin …

Ish deputeti i Levizjes Socialiste për Integrim Përparim Spahiu ka reaguar me një shinim në faqen tij në facebook pas publikkve te Bild dhe sjelljes së kreut të komisionit të ligjeve rilindasit Ulsi Manja.

“Në pergjimet e BILD del më skuthi, ku edhe pse është deputet i zones, “hallin” që ka shefi i policisë, ja delegon një tironsi”. “Ky është Ulsi Manja.”, shkruan spahiua

Sinjifikimi tipik i një Rilindasi, preja më origjinale

Mbase zanafilla e urrejtjes time për këtë sekt, racën më të degjeneruar politike që Shqipëria ka prodhuar.

Pas asaj që dëgjuam të gjithë nga përgjimet, kuptuam se pse ai nuk kandidoi më në Diber. Grabitja e votës në vitin 2016 ishte “investimi” i tij te Shefi që të kishte një vend të sigurtë në listat e Tiranës.

Sa për detyrën e Kryetarit të Komisionit të Ligjeve, Shefi nuk ka pasur nevojë që ai të investohej, stili prej servili dhe kamikazi, që bën gjëra edhe përtej asaj qe i kërkon, e bënte të pa konkurrueshëm në grupin e atyre që njohin ligjet në PS.

Në pergjimet e BILD del më skuthi, ku edhe pse është deputet i zones, “hallin” që ka shefi i policisë, ja delegon një tironsi.

Ky është Ulsi Manja.

P.S.

Dhe një pyetje që duhet ti jepet përgjigje:

A do mund të kalonte vettingun ish prokurori i Shkodrës Ulsi?!

A do mund ti përgjigjej drejtë, çil e mbyll, hetimeve për pronat e grabitura në Komunën e Velipojës?!

Pse u largua nga drejtimi i Prokurorisë Shkodër?!

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here