Home Aktualitet Lsdm nese arrin te formoje qeveri

Lsdm nese arrin te formoje qeveri

273
0
SHARE

Lsdm nese arin te formoje qeveri ne koalicion me BDI ka mundesi qe te mos nxjerr kandidat por te mbeshtese zotin Lata, edhe pse ne zgjedhjet e fundit ishte fituese. Ka mundesi qe te kandidojne edhe dy kandidate te pavarur por te cilet nuk kane gjasa qe te kalojne ne balotazh por gjithsesi do te hutojne votuesit e pakenaqur dhe ata te cilet jane mesuar qe per voten e tyre te marin shperblim. Gjithsesi gjate diteve te pranveres dibranet do te kene tema te nxehta per te biseduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here