Home Bota Foto/ Vrasësja me pagesë e El Chapos, gjendet e vdekur – “Kardashiani”...

Foto/ Vrasësja me pagesë e El Chapos, gjendet e vdekur – “Kardashiani” i karteleve u gjet në krevatin e …

175
0
SHARE

Vrasësja me pagesë e El Çapos, ish kreut të bandës së Sinaloas, e cila njihej gjithashtu si “Kim Kardashian” e karteleve, është gjetur e vdekur në shtratin e të dashurit, dhe ende nuk dihen shkaqet e vdekjes.

Autoritetet meksikane thonë se 35-vjeçarja është gjetur e vdekur në një shtëpi në Isla Musala, në shtetin Sinaloa të Meksikës.

 

Image result for el chapo kardashian

Sipas mjekëve, vdekja ka ndodhur për shkak të bllokimit të rrugëve të frymëmarrjes. Në trupin e saj është gjetur prani e lartë droge dhe alkooli, ndaj nuk është ende e qartë nëse fryma i është bllokuar aksidentalisht, nga ndonjë mbidozë, apo me forcë nga dikush.

Mbreti i trafikut të drogës El Chapo, 62 vjeç, u dënua nga një gjykatë në New York me burg të përjetshëm për dhjetë akuza. Kështu përfundon gjyqi i zotit të drogës, për 25 vjet në krye të Kartelit të përgjakshëm dhe të fuqishëm Sinaloa.

Image result for el chapo kardashian

 

Image result for el chapo kardashian

Image result for el chapo kardashian

Image result for el chapo kardashian

Image result for el chapo kardashian

Image result for el chapo kardashian

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here