Home Të tjera Galeria (Foto / Viedo) Bebe Rexha “thur vargje” për të pasmet e saj

Bebe Rexha “thur vargje” për të pasmet e saj

168
0
SHARE

Fiziku i këngëtares shqiptare është përfolur shumë në mediat rozë.

Këngëtarja ishte ndalur për një intervistë nga Tmz në aeroportin e Los Anxhelos ku theksoj se është mëse e kënaqur me trupin e saj, shkruan Tmz

“E dua trupin tim dhe të pasmet e mia të mëdha,”– tha ajo. “Nuk më pëlqen Photoshop.”

Dhe kur u pyet se çfarë mesazhi dëshiron tu dërgojë fansave tha: “Duaje trupin tuaj, mos u përshtatni me shoqërinë, sepse ata do t’ju tradhtojnë gjithsesi. Duhet të jeni vetvetja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here